Šaty, ktoré môžete nosiť vždy na vysokých podpätkoch

Vysoké podpätky sú nákupnou čerešničkou na torte. Napriek tomu, že sú univerzálne a nosia sa k overalom, nohaviciam a sukniam, sú práve sukne najdôležitejším odevom, ku ktorému sa nosia topánky na podpätkoch. Aké konkrétne šaty by ste mali nosiť k topánkam na vysokých podpätkoch?

Vysoké podpätky – prečo by ste ich mali nosiť

Vysoké podpätky majú veľa výhod. Od niekoľkých pridaných centimetrov za niekoľko sekúnd, po držanie tela a končiac optickým zoštíhlením. Ideálny pár topánok, spôsobí, že každá žena sa bude cítiť sebavedome.

K akým sukniam sa oplatí dat si topánky na vysokých podpätkoch?

  • Čierne šaty a vysoké podpätky

Čierne šaty a čierne alebo červené topánky na vysokých podpätkoch sú klasikou všetkých čias. Nezmenená elegancia v štýle „čím jednoduchšie, tým, lepšie“ sa prenášajú z generácie na generáciu. Čierne šaty a červené topánky sú klasickou kombináciou, ale pre niektorých to môže byť monotónna kombinácia farieb. Preto odporúčame červené, kožené topánky na vysokých podpätkoch, ktoré, možno kombinovať s červenou kabelkou.

  • Maxi šaty – večerné topánky na vysokých podpätkoch

Aj keď sú topánky na vysokých podpätkoch často pod večernými šatami sotva viditeľné, neznamená to, že ich môžete ignorovať alebo si ich nesprávne vybrať. Tmavo modré šaty s ozdobnými čipkami alebo kryštálmi, ktoré budú vyzerať skvele s čiernymi alebo zlatými lakovanými topánkami na vysokých podpätkoch. Pre ženy, ktoré si chcú užiť jednofarebnú kombináciu, odporúčame matné topánky na vysokých podpätkoch v tmavo modrej farbe.

Vysoké podpätky
Vysoké podpätky
  • Ľanové letné šaty

Vlnité, vzdušné a perfektné, keď chcete nosiť niečo trochu voľnejšie. Ľanové šaty sú skutočnou ikonou moderného veku. Ekologický materiál zaisťuje skvelé dýchanie tela aj v tých najteplejších dňoch. Ideálne sa hodí na záhradu a letné grilovanie s priateľmi. Šaty budú vyzerať najlepšie na vysokých podpätkoch s sandálmi vo farbe nude – farbe prírodného ľanu.

  • Šaty s potlačou

Zvieracie akcenty alebo možno aztécke vzory? Rovnako ako mnoho stálych štýlov, všetkyvzory sú teraz opäť módne. Pre šaty sú ideálne pre svoj moderný vzhľad. Trojuholníky, osemuholníky a lichobežníky sa nemusia zdať zaujímavé počas výučby matematiky, ale na šatách? Neónové farby na čiernom pozadí sú modernou umeleckou formou. Aby topánky zodpovedali šatám, ponúkame neónové zelené alebo oranžové topánky na podpätkoch.

Midi šaty s geometrickými vzormi a holými plecami sú presne to, čo potrebujete na jar a leto. Ak chcete použiť tento nový štýl; kompletný so širokým okrajom a zodpovedajúcimi topánkami a nezabudnite na svoju novú kabelku!

Zvieracie potlače vyzerajú najlepšie na sukniach maxi. Nájsť vhodné topánky je ľahké. V závislosti od prevedenia ponúkame matné čierne alebo hnedé topánky na vysokých podpätkoch.

Pridaj komentár