Perfektné sandále a tenisky na leto

Potrebujete dobrú dvojicu najlepších, každodenných vychádzkových topánok na prácu a cestovanie? Časy, keď pohodlie znamenalo často aj škaredé topánky, už dávno pominuli. Pripravili sme zoznam pekných, pohodlných dámskych sandálov a tenisiek, ktoré sú pohodlné a štýlové na nosenie počas leta.

Dámske sandále – prečo by ste ich mali nosiť?

Sandále sú ideálne na dlhé a teplé dni, počas, ktorých ste na slnku, udržiavajú chodidlá chladné, poskytujú pohodlie a predovšetkým vyzerajú super štýlovo. Existuje mnoho úžasných štýlov sandálov, z ktorých si môžete vybrať, ako sú napríklad sandále na podpätku, tzv. gladiátorky alebo ploché sandále. Pomôžeme vám rozhodnúť sa, aký štýl si zvoliť a ako ich nosiť, aby ste mohli ovplyvniť módu v tejto sezóne.

Druhy dámskych sandálov

Dámske ploché sandále – ponuka plochých sandálov je jednou z najväčších v obchode! Ploché sandále sú skutočne jednou z najpohodlnejších druhov obuvi a najlepšie je, že vyzerajú úžasne!

Gladiatorky – topánky založené na dizajne starých sandálov, ktoré nosili rímski bojovníci. V tom čase to bol jeden štýl, ktorý existoval. V Ríme tieto sandále nosili bojovníci bojujúci vo veľkom Koloseu. Potom, čo tento štýl zmizol na chvíľu iba v 60. rokoch, sa opäť gladiátorky vrátili do módy.

Dámske sandále na vysokých podpätkoch – v lete sa nemusíte vzdávať lodičiek – stačí ich vymeniť za sandále na vysokých podpätkoch. Tento štýl sandálov je úplne dokonalý, najmä na letnú svadbu.

dámske sandále
dámske sandále

Dámske tenisky – alternatíva k sandálom

Dámske tenisky sú kultová obuv, ktorú milujú deti, dospievajúci aj dospelí. Ich univerzálnosť spočíva v tom, že sa zhodujú so všetkými typmi odevov, okrem formálneho a večerného oblečenia. Ako nosiť tieto tenisky? Tu sú naše návrhy!

Ako nosiť dámske tenisky

Všestranné a štýlové topánky, ktoré môžete ľahko zahrnúť do moderného dámskeho oblečenia.

  • Džínsy– ak je chladnejšie, zostaňte uvoľnená, vďaka dobre priliehajúcim džínsam a klasickému tričku s dlhým rukávom.
  • Chinos nohavice – naďalej sa môžete obliecť elegantne, ak máte na sebe dámske tenisky. Chinos nohavice sa dobre kombinujú s koženými teniskami a vytvárajú klasický, elegantný a neformálny pohľad v prácy, na univerzite alebo na stretnutí s priateľmi.
  • Šortky – šortky na kúpanie, či džínsové šortky sú ideálne pre dámske tenisky. Jeden pár rozhodne nestačí! Vyberte si klasické červené, biele a čierne tenisky, aby ste ich mohli spojiť s akýmkoľvek typom šortiek.
  • Šaty – dámske šaty a tenisky? Toto je určite najmódnejší trend každého leta! Či už dlhé alebo krátke – čierne tenisky budú vždy vyzerať dobre!

Pridaj komentár