Lacné topánky na Valentína 2020 – ako si vybrať? Poradíme Vám!

Deň sv. Valentína je zvláštnym dňom pre každý pár. Niet divu, že chcete vyzerať čo najlepšie. Aby ste sa uistili, že potešíte svojho partnera úžasným krásnym vzhľadom, vyberte si lacné topánky, ktoré zdôraznia vašu postavu.

Aké lacné topánky by ste si mali vybrať na deň svätého Valentína?

Vzhľadom k tomu, že 14.02 je pravdepodobne dátum najlepšieho rande roka, nikdy nie je lepší čas než teraz, aby kolekcia „obyčajnej“ obuvi, ktorú používame každý deň ustúpila a vytvorila priestor pre pár ozdobných topánok – aj keď je to len na jednu noc. V deň, kedy sa oslavuje všetko, čo sa týka lásky a romantiky, si obujte zmyselné a pohodlné topánky, v ktorej budete môcť zostať v pohodlí niekoľko hodín. Nezabudnite si vybrať správnu výšku podpätku, ktorá dokonale doplní váš vzhľad, v tento dôležitý deň.

Aké lacné topánky by ste si mali vybrať na deň sv. Valentína? Obľúbené sú:

– ihlové podpätky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a budú vždy spojené s láskou,

– topánky s malým podpätkom pre ženy, ktoré dávajú prednosť pohodliu,

– čižmy pre sebavedomé ženy, ktoré vedia, ako vyzerať dobre aj v zime,

– lodičky na nízkom podpätku, ak cestujete autom do reštaurácie alebo do kina.

Mnoho obchodov s topánkami na Valentína pripravilo špeciálnu ponuku s topánkami s vysokými podpätkami, lodičkami, čižmami alebo členkovými topánkami. Chcete sa na tento špeciálny deň pripraviť vopred? Začnite hľadať už teraz a nájdite si na Valentína perfektnú obuv. Stovky párov topánok sú k dispozícii na niekoľko kliknutí.

Lacné topánky na Valentína 2020

Lacné topánky s láskou

Farba, ktorá je tradične spájaná s Valentínom, je horúca červená – farba vášne, lásky a krvi tečúcej v našich žilách. Môžete si vybrať červené dámske topánky na Valentína a vytvoriť ohromujúci vzhľad ich kombináciou:

– červené šaty alebo overal – vytvára celkový vzhľad

– tmavo modré alebo čierne šaty – červené topánky budú mať silný farebný prízvuk,

– čierne džínsy, červené tričko a čierna bunda – vyzerajú elegantne, ľahko rockovo a zároveň zmyselne.

Aký materiál by ste si mali vybrať? Najobľúbenejšie sú červené, lakované lodičky, ktoré odrážajú svetlo. Sú odporúčané pre ženy, ktoré dávajú prednosť nízkym (do 10 cm) a vyšším podpätkom (nad 10 cm).

Oproti tomu semišovo červené lodičky v klasickom štýle sú ideálne pre ženy všetkých vekových skupín. Sú ženské, elegantné, takže je možné ich nosiť, okrem dňa sv. Valentína aj pri mnohých iných príležitostiach – na svadby, silvestrovské večierky, do práce alebo na schôdzky s priateľkami.

Pridaj komentár