Čo je potrebné zvážiť pri nákupe dámskych tenisiek?

Dámske tenisky a sneakersy sú najobľúbenejšie typy obuvi v posledných rokoch. Či už máte na sebe šaty alebo kraťasy – akýkoľvek outfit možné vylepšiť pomocou tenisiek.

Čo je potrebné zvážiť pri nákupe dámskych tenisiek?

1. Pohodlie a materiál
Množstvo dámskych tenisiek dostupných v obchodoch je obrovské. Od klasických, šnurovacích až po slip-ony. Vyskúšajte elastické tenisky pre ľahký vzhľad. Ľahko sa nasadzujú a vyzúvajú, vďaka čomu sú ideálne na jeden deň pri vode alebo pri relaxe na deke v parku. Mnoho z týchto topánok má gumové podrážky a zvršky plátenné, ktoré rýchlo schnú, čo z nich robí perfektné topánky k vode.

Vyberte si šnurovacie tenisky, ak trávite čas aktívne. Dámske šnurovacie tenisky poskytujú perfektný strih a neskĺzajú sa z nohy. Priedušné textílie ako vlna a bavlna sú skvelou voľbou pre každodenné sneakersy, ktoré musia byť univerzálne.

2. Vzhľad
Vyberte si tenisky s jedinečnou potlačou alebo zaujímavými farbami, ktoré odrážajú vašu osobnosť. Môžete si vybrať farebné tenisky s tlačenými alebo maľovanými postavami z vašej obľúbenej televíznej šou alebo komiksu. Poslednými hitmi sezóny sú tiež biele tenisky, ktoré zodpovedajú mnohých štýlom – od nohavíc po šaty. Skúste skombinovať biele tričko a džínsy s výraznými červenými teniskami, aby upútali pozornosť každého. Neutrálne plátenné tenisky dodávajú každej situácií neformálnu atmosféru. Pre tenisky pre každodenné nosenie vyskúšajte mäkšie tkaniny, ako je semiš a koža.

sneakersy

3. Cena
Lacné topánky sa nelíšia v kvalite od ekvivalentoch značky. Ak teda radšej kúpite niekoľko párov ako jeden, rozhodnite sa kúpiť topánky online. Stovky párov obuvi sú k dispozícii okamžite, často za nižšie ceny ako v stacionárnych obchodoch. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na zľavy a nízke náklady na dopravu.

Kúpiť sneakersy online!

Než sa rozhodnete kúpiť vybraný pár v internetovom obchode, musíte presne vedieť, akú veľkosť si vybrať. Pomôže vám meter, kus papiera a pero. Položte nohu na list papiera a starostlivo načrtnite celú nohu. Potom zmerajte stopu od päty po najdlhší špičku. Nameraná vzdialenosť zodpovedá stielke v topánkach. Ďalším, jednoduchším spôsobom ich vybrať stielku z obuvi, ktorú práve nosí, a zmerať ju. V internetovom obchode nájdete podrobný popis a tabuľku číslovanie. Keď poznáte svoju veľkosť, pridajte 0,5 cm, aby ste mali pre nohu dosť miesta.

Pridaj komentár